ברוכים הבאים!

הנכם מוזמנים לקחת חלק בקהילת הגיימינג שלנו אשר קיימת משנת 2010 ועד היום אשר מציע מגוון רחב של קהילות גיימינג ושרתי משחק ציבוריים לקהל הישראלי.

אגב, ההרשמה לא עולה כסף, היא בחינם :)..

אשכול זה סגור.
X
X

• סינון
  • Time
  • הראה
נקה הכל
הודעות חדשות

תלונה על אדמין חסר מוח

אני רוצה להתלונן על האדמין הבן 12 החסר מוח, ושמו בישראל BarakTwito
    נשים רגע בצד שהשחקן היה אדמין במשתמש אחר וקיבל ואק וחזר שוב פעם לאדמין לאחר שהשתמש בצ'יטים בחשבון אחר, והבה נתייחס לניצול גישות שלו בתור אדמין.
    1. אני משחק לי בג'ייל עם חבריי, עושים צחוקים פה ושם, מקללים גם בצ'אט, מקבלים גאג, סבבה. אני רושם 3 פעמים בצ'אט את הפקודה c/ בכדי לראות את כמות הקרדיטים שיש לי והאדמין טוען שהינני מספים את ה'צאט ונותן לי אזהרה. לאחר כמה ראונדים, חבר שלי רשם בצ'אט גם מספר פעמים את הפקודה c/ ואחריו גם אני, עוד 3 פעמים ובלי שום הודעה מוקדמת, אני מקבל באן ל30 דק' על זה שרשמתי 3 פעמים ב'צאט את הפקודה c/ שלטענת האדמין זה נקרא להספים.
    2. לאחר מכן, אני נכנס לסורס באן ובודק שהאדמין האריך לי את הבאן לשבוע בטענה ש"עושה בעיות כשאין אדמין בשרת", אחר כך הלכתי לטים ספיק לברר עם האדמין החסר סבלנות, למה הוא האריך לי את הבאן לשבוע, אז נתת לו POKE ושאלתי אותו
    <13:24:44> You poked "Barak Twito" with message: ‎ו‫אפשר להבין על מה הבאן לשבוע?
    ואז רשמתי
    <13:25:20> You poked "Barak Twito" with message: ‎‫תשמע אני אגיד את זה ככה, תקצר את הבאן לחצי שעה ונגמור עניין‬‎
    לא בכוונה לאיים, אלא בכוונה שלא נצטרך להתווכח לנצח למה אני צודק או למה הוא צודק.
    לאחר מכן, האדמין מעביר אותי לשיחה איתו, וטוען שהוא צודק בהכל ואני סתם באתי בכוונה לעשות בעיות בשרת, אז ביקשתי ממנו רקורד שמוכיח שעשיתי בעיות בשרתים, והוא התעלם אז שאלתי שוב פעם ועוד פעם הוא התעלם, בהנחה שהוא שמע את זה, הוא היה אמור להגיב לכך, בין אם הוא היה אומר שהוא לא רוצה להביא לי רקורד ובין אם הוא היה מביא לי רקורד, אבל הוא לא ענה, אז זה מעיד שאין לו שום רקורד והוא סתם האריך לי את הבאן על דעת עצמו.
    אני באמת לא מבין מה בן אדם כזה עושה בתור אדמין בשרת הג'ייל, ואשמח אם תפנו אליי כדי שאוכל לקבל תשובות על הבאן שלי, כי בינתיים אני בטוח שהבאן לו מוצדק.
    תודה.

היי,
    בוא נתחיל בלכתוב יפה ומסודר, אנחנו לא כאן בשביל לרדת על אדמין, בעיקר כשאתה לא יודע את הסיפור המלא.

אתה נמצא בPBAN מהקהילה בכלל על ידי סגן מנהל תחום Sherif.
    אתה עוקף באנים שזה הדבר הכי גרוע לעשות.
    הבאן הולך להיות PBAN נוסף וגם על האייפי עצמו.

אם ותחליט יום אחד שתרצה אולי לקבל Unban תוכל להגיש בקשה בפורום.

ננעל.
    בברכה, שגב
    סמנכ''ל הקהילה

Psyduck - VP

sigpic

תגובה

פעילות אחרונה בפורום זה

Collapse

נושאים סטטיסטיקות הודעה אחרונה
    0 תגובות
    132 צפיות
    0 אהבו