ברוכים הבאים!

הנכם מוזמנים לקחת חלק בקהילת הגיימינג שלנו אשר קיימת משנת 2010 ועד היום אשר מציע מגוון רחב של קהילות גיימינג ושרתי משחק ציבוריים לקהל הישראלי.

אגב, ההרשמה לא עולה כסף, היא בחינם :)..

אשכול זה סגור.
X
X

• סינון
  • Time
  • הראה
נקה הכל
הודעות חדשות

תלןנה על אדמין בשרת ארנה 1v1

טופס תלונה כנגד אדמין : nk_{סימן של כתר}
    כינוי / שם המתלונן גל ביטון
    סטים איידי: לא מבין בשביל מה אתם צריכים את האיידי שלי אבל בסדר STEAM_0:1:450063593
    שם האדמין : nk_{סימן של כתר}
    שם השרת:ARENA 1V1
    סיבת התלונה :
    היי, שיחקתי היום בשרת היינו שם בערך 10 אנשים והיה שם אדמין בשם nk_וסימן של כתר,האדמין הנחמד שהיה איתנו כנראה שהוא ממש חדש ואני מאוד יתפלא עם לא מישהו בשרת קילל בצורה מוגזמת וכמו שהוא היה צריך לעשות הוא ביקש ממנו לא לקלל הבן אדם שקילל החליט משום מה לקלל שוב והוא קיבל מיוט ל120 דקות שזה שעתיים על קללה למיטב ידיעתי המקסימום שמקבלים על קללה אחרי אזהרה זה 30 דקות לא 120, המשכנו לשחק ואחרי שניה הבן אדם שבמיוט כתב "איזה סורי צוחקים" (עד כמה שאני יודע זה לא קללה) והוא קיבל gag mute ל120 דקות על כלום הוא לא קילל או משהו פשוט סתם ככה,רוב הסרבר התחיל להעיר לו על זה ואחרי חמש דקות בערך חבר של אותו אדם שקילל ביקש מהאדמין להוריד את המיוטים והאדמין ענה לו שהמיוטים כבר ירדו מה היה השיקול דעת שלו אין לי מושג....

המשכנו לשחק הכל טוב ויפה והיה בחור בשם aimy^ שקיבל באן ל1440 דקות והסביה היתה "mekelel" נשאיר בצד שבכלל לא כותבים ככה אבל בסדר זה לא משנה הוא קיבל באן על זה שהוא כתב ציטוט של הקלטה נכון היו שם קללות אבל זה היה בהומור ולא חושב שמישהו נפגע כי כולם צחקו שם אבל יכול להיות שהוא לא מקבל הומור זה מוסכם אבל עדיין לתת באן ועוד בלי אזהרה...

אחרי כמה דקות מישהו שאל את האדמין למה הוא נתן לו באן והוא אמר לו שהבן ירד "נתתי לו באן בגלל שהייתי בעצבים" ויש לי כמובן הכל ברקורד שהוא אומר את זה ממשיכים לשחק....

היה בחור שה#nametag שלו השתנה בגלל שזה או פקודה או שזה היה בגלל הגרופ שבה הוא נמצא אז האדמין חשב שזה ציטים וישר בלי לבדוק אותו או משהו נתן לו P BAN נראלי הזוי לתת לבן אדם שלא עשה כלום P BAN בגלל שהאדמין לא מבין בכלום אז הוא נתן לו את הבאן וכולם אכלו תסביך בשרת וצחקו האדמין יצא לספק לא אמר כלום פשוט בושה.....
    תאריך שבו הסיטואציה התרחשה : 27/8/2019
    הוכחות :אני לא מצליח לשים כאן אז אשמח שתפנו אליי בדסיקורד cheezy-man#6195
    הערות : בושה שיש כאלה אדמינים.

שלום גל זה מלאכי מנהל הארנה לאחר בירור מעמיק עם האדמין הבנתי בגדול את התמונה הכוללת של הכאוס שהיה בשרת באותו יום אני לא רואה פה שום דבר פסול במה שהאדמין עשה אני גם עדיין מנסה להבין באיזה קטע אתה מכתיב לאדמין שלי את העונשים שאנשים בשרת צריכים לקבל... הוא יפעל לפי שיקול הדעת שלו והחוקים הכתובים שנמסרו לו ויתן את העונשים על פי החומרה המתיאמה לגבי הבקשה של אותו חבר בצאט להוריד את המיוטים "אין לבקש מאדמין לבטל עונשים של אחרים או להתערב בזאת!!!" זה צריך לבוא מאותו אדם בלבד בתלונה מסודרת בפורום ! ודבר אחרון לגבי הבאנים הסברתי לו מחדש את החוקים של הרחקת משתמשים (באנים)

נענה ע"י מנהל השרת אפשרי לנעול !

תגובה

ננעל
      בברכה, אלון
      מנהל טכני CS:GO

תגובה

פעילות אחרונה בפורום זה

Collapse

נושאים סטטיסטיקות הודעה אחרונה
      0 תגובות
      132 צפיות
      0 אהבו