ברוכים הבאים!

הנכם מוזמנים לקחת חלק בקהילת הגיימינג שלנו אשר קיימת משנת 2010 ועד היום אשר מציע מגוון רחב של קהילות גיימינג ושרתי משחק ציבוריים לקהל הישראלי.

אגב, ההרשמה לא עולה כסף, היא בחינם :)..

X

• סינון
  • Time
  • הראה
נקה הכל
הודעות חדשות

נוקמי טוקיו - ביקורת *מכיל ספוילרים*

ציפויו אמר שדרקן מת ושמייקי נעלם זה בעצם גורם לכל מה שטאקמיצי עשה להיות לשווא למה הבמאים ניפצו הכול?הם גרמו לנו לחשוב שהכול טוב ויפה והאמת שכמעט נפלתי בפח של קיסאקי בעצמי אבל משהו בחיוך שלו לא היה אמיתי מספיק ושום דבר לא יפה ובטח שלא טוב
    ציפויו נרצח בהווה בידי קיסאקי מה שאומר שאי אפשר להציל אותו יותר או את דרקן
    אני מבינה את הקטע שקיסאקי פשוט מטורף אבל הוא קרא לטאקמיצי "oreno hero" כלומר הגיבור שלי וזה פשוט לא מסתדר עם התסריט אנחנו לא יודעים מה קרה ב12 שנה האחרונות ואיך טאקמיצי הגיע כל כך גבוה אם הוא היה נשאר בעבר אולי הוא היה יכול לשנות משהו כלשהו עם המודעות מבוגר שלו למרות שהגוף שלו בעתיד היה נרקב ומת וזה מוביל אותי לעוד שאלה נאוטו צריך לשמור על הגוף של טאקמיצי בהווה אז איך כשהוא מתעורר הוא במקומות אקראיים?הוא לא אמור להיות איפה שהוא השאיר את הגוף שלו?אז בעצם גם הגוף העתידי שלו וגם הגוף העברי שלו עושים מה שהם רוצים והוא סתם מודעות שמטיילת בעבר ובהווה למה בעצם קיסאקי קרא לו הגיבור שלי?מה הוא עשה למענו?הוא ממש התחיל לבכות אז הפעם לקחתי אותו קצת יותר ברצינות
    "black dragon" מי הם?איך הם הצטרפו?הם עוד כנופיה שפשוט התחברה לטומאן?
    היה בסוף רעש של ירית אקדח כשהאקדח היחיד בפריים היה מכוון לטאקמיצי אני לא מאמינה בזה שהוא מת אלא אם הוא פשוט יקום בעבר שוב בלי יכולת לחזור לעתיד ויחיה מחדש אבל זה לא יהיה הגיוני גם עם כל החוסר הגיון בסדרה זה ישאיר חור שלא יהיה לבמאים איך לתקן היה רעש של יריה נכון אבל מעולם לא ראינו את טאקמיצי באמת מת אולי מישהו ירה בקיסאקי?אולי מייקי היה בחדר ונתן לקיסאקי בעיטה והעיף לו את האקדח וזה מה שגרם לבום?למרות שזה לא נשמע לי הגיוני מייקי לא היה נותן לקיסאקי כל כך הרבה חופש פעולה הוא היה עוצר אותו הרבה לפני אולי זה מישהו שרק טאקמיצי היה חשוב לו?או מישהו שהגיע רק עכשיו?אולי נאוטו?אולי הוא הביא את המשטרה?
    יש יותר מדי שאלות פתוחות ואני ממש מקווה שבעונה הבאה יתנו לי את כל התשובות שאני צריכה
    תודה שקראתם????

פעילות אחרונה בפורום זה

Collapse

נושאים סטטיסטיקות הודעה אחרונה
0 תגובות
11 צפיות
0 אהבו
הודעה אחרונה zag2
על ידי zag2

5 תגובות
108 צפיות
2 אהבו