ברוכים הבאים!

הנכם מוזמנים לקחת חלק בקהילת הגיימינג שלנו אשר קיימת משנת 2010 ועד היום אשר מציע מגוון רחב של קהילות גיימינג ושרתי משחק ציבוריים לקהל הישראלי.

אגב, ההרשמה לא עולה כסף, היא בחינם :)..

אשכול זה נעוץ.
X
X
  •  
  • סינון
  • Time
  • הראה
נקה הכל
הודעות חדשות

הגשת מועמדות לצוות שרת ה- League Of Legends

לחץ על התמונה לגרסה גדולה יותר  שם:		logo (2)4234.png צפיות:	97 גודל:		55.3 KB מזהה:		38954​​

שלום לכולם,
    במידה והינכם רוצים להתקבל לצוות השרת,

תצטרכו למלא את הטופס הבא:

טופס קבלה לצוות השרת:
    שם פרטי:
    שם בדיסקורד (לדוגמה: shooli#1919):
    ראנק במשחק:
    מדוע אתה מתאים לתפקיד:
    ניסיון קודם(במידה ויש):
    הערות:
    הערות:

- את הטופס יש להגיש על ידי הגבה לאשכול זה

- אין לבקש מהנהלת השרת לבדוק את הטופס, דבר זה יפסול אותו

- במידה ותתקבלו לצוות השרת, ההנהלה תיצור איתכם קשר, במידה ולא, לא תקבלו הודעה

- יש להגיש את הטופס רק פעם אחת, במידה ואותו הטופס יוגש מספר פעמים הוא ייפסל

שם פרטי: רן
    שם בדיסקורד (לדוגמה: shooli#1919): r4n#7482
    ניסיון וידע במשחק: אני משחק במשחק מ2015 באופן מאוד רציני ועם מטרה להתקדם כמה שאפשר, הידע שלי במשחק הוא מאוד נרחב ורחב היקף. הייתי יושב שעות על גבי שעות ומשחק, צופה במשחקים שלי כדי ללמוד מהטעויות שלי ובמשחקים של שחקנים ברמה מקצועית. אני OTP Rengar עם 600 אלף פוינטס ואני מבין ברוב התחומים של המשחק ברמה גבוהה.
    ראנק במשחק: באופן כללי לא משחק ראנקד, אך פעם אחרונה שניסיתי לעלות בראנקים היה לי 91% Winrate מתוך 30 משחקים.
    מדוע אתה מתאים לתפקיד: אני חושב שאני בן אדם אחראי ובוגר, עם המון זמן להשקיע בשרת ובצוות. אני חושב שאני חברותי ואני אוהב להכיר אנשים חדשים ולעבוד איתם.
    ניסיון קודם(במידה ויש): ניסיון כצוות בסדר גודל כזה עוד לא היה לי, אך ניהלתי שרתי דיסקורד בעבר ואני רוצה ללמוד ולהתקדם פה בקהילה.
    הערות: באופן אישי אני מאוד אוהב להדריך אנשים ולעזור להם להתקדם במשחק, וללמד אותם את הידע שצברתי לאורך השנים שאני משחק.

תגובה

טופס קבלה לצוות השרת:
      שם פרטי:סטס
      שם בדיסקורד : JustStas#1234
      ניסיון וידע במשחק:משחק מסיזון 3 באופן כללי יש ידע במשחק באופן מעשי פחות ניסוח בכתב
      ראנק במשחק:כרגע ברונז 2 חזרתי בגדול אחרי כמה שנים אז כרגע מפלס את דרכי חזרה לגולד
      מדוע אתה מתאים לתפקיד:בוגר אחראי וסובלני לשאלות ואשמח לעזור לשחקנים שרוצים ללמוד אפילו את הבסיס של המשחק מזמני הפנוי באהבה רבה
      כי לי לא היה מישהו שילמד ואני יודע את התיסכול כאשר אין אדם שמסביר לפחות את הבסיס.
      ניסיון קודם(במידה ויש):לא לפחות לא בסדר גודל בקהילה כזו
      הערות:אוהב את המשחק ויכול לבזבז שעות בלשחק בוא לצפות בוא ללמוד בו וללמד ולעזור לאנשים אחרים

תגובה

שם פרטי: נבו
        שם בדיסקורד: XXXDollarn8or#2981
        נסיון וידע במשחק: משחק מ2017 מבין את המשחק באופן כללי
        ראנק במשחק:בסיזון האחרון שיחקתי הייתי בסביבות הסילבר
        למה אני מתאים לתפקיד: בוגר ואחראי וסובלני, אתן את אותו יחס לכל אדם ואדם בקהילה בלי אפליות אשמח לשחק ולעזור לאנשים ללמוד את המשחק
        ניסיון קודם: אין אבל אתן את כל כולי
        הערות: אני חייל קרבי אז לא יצא לי להיות המון במחשב אבל כשאהיה בבית אעזור במה שצריך

תגובה

שם פרטי: אילי
          שם בדיסקורד: Elay#4372
          ניסיון וידע במשחק: אני משחק במשחק כבר שנתיים ואני יכול להגיד על עצמי שאני מבין בהמון תחומים במשחק ברמה גבוה כי אני תמיד שואף להשתפר וללמוד את המשחק לפרטי פרטים כמה שאני יכול. אני בעיקר מיין ג'אנגל וטופ אבל משחק גם מיד.
          ראנק במשחק: אני פחות משחק ראנקד בכללי אך פעם אחרונה שכן שיחקתי הגעתי כמעט לגולד.
          מדוע אתה מתאים לתפקיד: אני אדם נורא סבלני בוגר ואחראי. יש לי המון זמן להשקיע כאן בקהילה ואני אשמח לתת את כל כולי. קל לי מאוד להתחבר לאנשים חדשים ויש לי את היכולת להסביר לאנשים דברים בצורה ממש טובה וללמד אותם את המשחק.
          ניסיון קודם (במידה ויש): הייתי מנהל 4 סרברי סארף ומנהל דיסקורד בקהילה של סיאסגו בשם refrags שהיום נסגרה כבר.
          הערות: אני מאוד מאוד אוהב את המשחק ליג ובאמת מוצא בו עניין רב ובאמת אני מרגיש שאני יכול להתאים ולקדם את הקהילה באופן משמעותי גם מבחינה כמותית וגם מבחינה איכותית.

תגובה

שם פרטי: אדם
            שם בדיסקורד : Aplumate#6648
            ניסיון וידע במשחק: אני משחק במשחק מסיזן 3 והגעתי בחצי השנה הראשונה שלי לגולד, סיזן אחריו הגעתי לדיימונד עם 68% wr והייתי תקוע תקופה עד שהגעתי למאסטר. פרשתי מהמשחק לקראת סוף סיזן 7 ומאז לא שיחקתי במשחק רק הייתי צופה בחברים שלי משחקים והייתי מתעדכן עם כל דבר שהיה יוצא לגבי המשחק ככה שאני מעודכן לגבי כל הצאמפים והמאקרו הנוכחי של המשחק . אני מאוד גמיש ויכול לשחק בכל ליין מכיוון שניסיתי כל ליין בנפרד למשך תקופה, עד שמצאתי את הליין שמתאים לי.
            ראנק במשחק: כרגע אנראנק כי אין לי משתמש אבל בעברתי הייתי מאסטר
            מדוע אתה מתאים לתפקיד: אני חושב שאני מתאים לתפקיד כי אני אדם מאוד חברותי, אוהב לעזור בוגר כשצריך ומאוד זורם עם הסביבה ותמיד כיף לי להכיר עוד אנשים חדשים D;
            ניסיון קודם(במידה ויש): האמת שלא הייתי מנהל שום סרבר חוץ מהסרבר הנוכחי שאני וחברים שלי נמצאים בו אבל הוא לא באמת סרבר רציני זה סתם מקום לדבר עם חברים
            הערות: אני לא רק משחק ליג אני משחק עוד הרבה משחקים ומשחק לא רע גם בהם, ככה שתמיד אפשר לקרוא לי לכל משחק ולכל דבר ואני גם לרוב אהיה פעיל בימים שאני לא לומד לתואר. בכללי אני חושב שאני יכול להיות מתאים לצוות ותמיד יהיה לי כיף ללמד אנשים וללמוד מאנשים עוד דברים חדשים.

תגובה

שם פרטי: X (שומר על פרטיות)
              שם בדיסקורד (לדוגמה: shooli#1919): MRyoj1k#5581
              ניסיון וידע במשחק: אני שחקן דיי חדש אבל אני לומד על המשחק כל הזמן
              ראנק במשחק: BRONZE
              מדוע אתה מתאים לתפקיד: אני אחראי ובעל ניסיון בצוותים שונים
              ניסיון קודם(במידה ויש): גם כאן בקהילה ובקהילות אחרות
              הערות: X
              בברכה,
              MRyoj1k

MRyoj1k#5581

תגובה

שם פרטי:שון
                שם בדיסקורד :MojitosX#7516
                ניסיון וידע במשחק:משחק כבר תקופה במשחק ויש לי קצת ידע ועוקב אחרי דברים חדשים שיוצאים למשחק וכל מה שסביבו
                ראנק במשחק:bronze בקושי משחק ראנק
                מדוע אתה מתאים לתפקיד:אני בוגר ואחראי ואני אוהב לעזור לאנשים
                ניסיון קודם(במידה ויש):x

תגובה

שם פרטי: סתוית
                  שם בדיסקורד: bubi#8954
                  ניסיון וידע במשחק: משחקת כבר שנתיים במשחק (מאז 2020), מיין סופורט אבל משחקת את כל הרולים אני מרגישה שאני בעלת ידע רב במשחק
                  ראנק במשחק: לא משחקת ראנקד הרבה אבל הסיסון אני מתכוונת להשקיע בזה ואני כבר עם 70% winrate
                  מדוע אתה מתאים לתפקיד: יש לי המון זמן פנוי ואני נורא סבלנית עם אנשים חדשים ואשמח לעזור לכל מי שיצטרך אותי בליג ומעבר, אני מאוד חברותית ואני אוהבת להכיר אנשים ולהפעיל את הקהילה בפעילויות שיהיה כמה שיותר כיף
                  ניסיון קודם(במידה ויש): אין
                  הערות: אני אוהבת את המשחק ומשחקת בו כמעט כל יום אני רוצה להעביר את הידע שלי לאנשים אחרים ואוכל לתרום לקהילה באופן אישי משמעותי

תגובה

מצטערים, אינך רשאי לגשת לעמוד זה

פעילות אחרונה בפורום זה

Collapse

נושאים סטטיסטיקות הודעה אחרונה
                  8 תגובות
                  428 צפיות
                  0 אהבו
                  הודעה אחרונה bubi
                  על ידי bubi

טוען...
                  X