ברוכים הבאים!

הנכם מוזמנים לקחת חלק בקהילת הגיימינג שלנו אשר קיימת משנת 2010 ועד היום אשר מציע מגוון רחב של קהילות גיימינג ושרתי משחק ציבוריים לקהל הישראלי.

אגב, ההרשמה לא עולה כסף, היא בחינם :)..

הכרזה

Collapse
No announcement yet.
X
Collapse
 •  

 • ציוני הישראלים - EA FC 24
  ​​EA Sport FC 24
  היום , EA שיחררה לנו את כלל הרייטינגים של הישראלים במשחק . ממנור סולמון הליוגיונר ועד להפתעה שרון בק .
  גם מוחמד אבו פאני ועומר אצילי שנתנו עונה ענקית בחיפה .
  וכמובן שהצעירים החדשים שלנו , כעת נדע הכול על ציוני הקלפים של הישראלים .
  ================================================== ================================================== ==================================  1. שרון בק - הליגיונרית המפתיעה במשחק שקיבלה את הציון המפתיע והכי גבוה שמשחקת ב - פ.צ. קלן בבונדסליגה הגרמנית קיבלה קלף עם 79 אוברול ! הכי גבוה מבין כל הישראלים במשחק . בק התגברה בציון על סולמון + עבדה וויסמן הוויתקים במשחק . בהצלחה בק !

  2. מנור סולומון - השחקן הענק שהפתיע את כל ישראל במעבר ענק לקבוצת טוטנהאם הוטספר מהפרמייר ליג האנגלית, סולמון שזמן מה במשחק קיבל שיפור של אוברול אחד ויהיה קלף 77 ! המשנה לבק ומקווים שהאוברול שלו יעלה השנה עוד ועוד . בהצלחה מנור !

  3. שון וייסמן - הליגיונר הוויתק שנמצא במשחק , האיש שנדד ברחבי אירופה והשנה הגיע לקבוצת גרנאדה מהלה ליגה . וייסמן קיבל שיפור של שני אוברול ויהיה 75 אוברול ! , בהצלחה שון ! .

  4. ליאל עבדה - מקבוצת ענק סלטיק המשחקת בליגת העל ב-סקוטלנד . עבדה נמצא כבר שנה שנייה במשחק ולא מקבל איזה שיפור ברייטינג ישאר קלף סילבר [ אפור ] עם 74 אוברול ושיפור ענק בדריבל . בהצלחה ליאל ! .

  5. עומר אצילי - השחקן שנתן עונה מצוינת בחיפה [ בשנה שעברה ] ובשיאו נתן צמד אדיר מול יובנטוס האיטלקית החליט להתקדם צעד נוסף בקריירה ולעבור ל - אל עין מליגת העל של איחוד האמירויות , עומר יהיה קלף סילבר [ אפור ] עם אוברול 73 , בהצלחה עומר !

  6. מוחמד אבו פאני - השחקן שגם הוא החליט להתקדם צעד נוסף ואדיר בקריירה שלו ונתן גם שנים טובות בחיפה עבר ל - פרנצווארוש מליגת העל ההונגרית . אבו פאני הנמצא בפעם הראשונה במשחק יקבל קלף סילבר [ אפור ] עם אוברול 71 , בהצלחה אבו פאני !

  7. תאי בריבו - הנמצא עוד עונה במשחק וגם הוא קיבל שיפור ענק של אוברול אחד . תאי כעת משחק ב - פילדלפיה יוניון מה - MLS ויהיה קלף סילבר [ אפור ] עם אוברול 70 , בהצלחה תאי !

  8. גדי קינדה - הנמצא גם עוד עונה נוספת במשחק , גדי המשחק ב - ספורטינג קנזס סיטי מליגת ה-MLS קיבל שיפור בציון שלו וכעת יהיה קלף סילבר [ אפור ] עם 69 אוברול , בהצלחה גדי !

  9. רז שלמה - הצעיר מהנבחרת שבשנה שעברה נתן עונה מצוינת בנתניה החליט להתקדם צעד נוסף בקריירה ולעבור ל - לוון מליגת העל הבלגית ולראשונה יהיה במשחק וקלפו יהיה סילבר [ אפור ] עם אוברול 66 , בהצלחה רז ! .

  10. זיו מורגן - המשחק ב - נבחרת הצעירה וב - צ'.פ.ר. קלוז' ועבר בהשאלה מעירוני קריית שמונה לאחר שנתן עונה טובה יהיה בפעם הראשונה במשחק . זיו יהיה קלף סילבר [ אפור ] עם 65 אוברול . מקווים שישתפר השנה עוד ועוד , בהצלחה זיו !

  11. יונס מלדה - הצעיר שנתן שנתיים טובות ב - גנט החליט להתקדם לעוד קבוצה בלגית שהיא מכלן מהליגה הבלגית . מלדה יהיה שוב במשחק ולא יקבל שיפור בקלפו . יונס יהיה קלף סילבר [ אפור ] עם 65 כמו זיו , בהצלחה יונס !

  12. סתיו למקין - הליגיונר הצעיר שבקיץ הזה הגיע עם הנבחרת הצעירה [ של אופיר חיים ] לגמר המונדיאליטו ועשה היסוטריה ביחד עם קבוצות החליט להתקדם צעד ענק בקרייריתו לשחטאר דונייצק מהליגת אוקראינית . סתיו יהיה קלף סילבר [ אפור ] עם אוברול 64 , בהצלחה סתיו ! .

  13. מתן בלטקסה - המגן מ - אוסטריה וינה מהבונדסליגה האוסטרית יהיה עוד שנה במשחק ולא יקבל שינוי מיוחד . מתן יהיה קלף סילבר [ אפור ] עם אוברול 62 , בהצלחה מתן !

  14. סילבה קאני - הצעיר הפחות מוכר שעשה צעד ועבר גם הוא ל - אוסטריה וינה מהבונדסליגה האוסטרית יהיה בפעם הראשונה במשחק ויהיה קלף סילבר [ אפור ] עם אוברול 62 , בהצלחה סילבה ! .

  15. סתיו נחמני - שעבר בהשאלה ממכבי חיפה ל - סנט מירן יהיה בפעם הראשונה במשחק . סתיו יקבל קלף סילבר [ אפור ] עם 60 אוברול , בהצלחה נחמני ! .

  16. ארד בר - שעבר ל - פ.צ ציריך השווייצרית ויהיה בפעם הראשונה במשחק יקבל קלף סילבר [ אפור ] ויהיה 59 אוברול עם האוברול הכי נמוך מבין כל הישראלים במשחק . מקווים שישתפר יהיה ביחד עם חבריו , בהצלחה ארד !
  ================================================== ================================================== ==================================
  לסיכום ,
  אכן כן רואים שיפור ענק מהליגיונרים הישראלים שיתקדמו בקריירה שלהם ונמצאים במשחק .
  בק המפתיעה וסולמון התותח מוליכי הטבלה , מקווים לראות שיפורים ענקים בהמשך בכל מה שנודע לישראלים במשחק .
  כמובן שבכל שינוי פורום הFIFA / EA Sport FC 24 יעדכן אותכם , מוזמנים להישאר עוקבים על הפורום כי כל כמה ימים יעלה דבר חדש על המשחק המתקרב ובא .
  שיהיה לכולם.ן חווית משחק מהנה במשחק החדש , אוהבים פורום FIFA / EA sport FC 24 .

  בברכה תומר ,
  מנהל פורום הספורט / פיפא .
   לא ניתן להגיב.

  ציוני הישראלים - EA FC 24

  Collapse

  כתבות אחרונות

  Collapse

  • eviamalka
   סרטון ראשון ל EA FC 24
   על ידי eviamalka


   סרטון ראשון ל EA FC 24 / FIFA

   [ EA Sport ]
   מציגה את המשחק הראשון בסדרה: EA Sport FC 24.
   הוא יושק רשמית ב-29 בספטמבר ויהיה זמין לקונסולות החדשות וגם הדור הקודם.   FC 24 בנוי על גרסה משופצת ומשודרגת של מנוע Frostbite השייך ל-EA,
   הכולל טכנולוגיה בשם "Hypermotion V"
   שלדבריה מאפשר ליצור אנימציות חדשות למשחק תוך מספר ימים.
   יש גם טכנולוגיה חדשה בשם “סגנונות משחק” (playstyles),
   המשתמשת בנתוני שחקנים
   ...
   17-09-23, 03:31
  • eviamalka
   ציוני הישראלים - EA FC 24
   על ידי eviamalka   ​​EA Sport FC 24
   היום , EA שיחררה לנו את כלל הרייטינגים של הישראלים במשחק . ממנור סולמון הליוגיונר ועד להפתעה שרון בק .
   גם מוחמד אבו פאני ועומר אצילי שנתנו עונה ענקית בחיפה .
   וכמובן שהצעירים החדשים שלנו , כעת נדע הכול על ציוני הקלפים של הישראלים .
   ================================================== ================================================== ==================================   1. שרון
   ...
   20-09-23, 00:54
  • eviamalka
   עונה חמש כבר איתנו | סקירה כללית
   על ידי eviamalka


   סקירה כללית עונה 05

   יריב ותיק מגיח מהצללים. חברת Shadow Company מגיעה, ומציגה אתגר חדש לכוח Task Force 141.

   שתי הקבוצות מתנגשות ב-Faction Showdown, אירוע לזמן מוגבל שבו השחקנים בוחרים להצטרף לשורות של Shadow Company או של ה-141,
   כל קבוצה מקבלת על עצמה את המשימה לקבל גישה לפרסים במסגרת שני אזורי מינוי עונתי ספציפיים לפלג.


   "מצורף סרטון של העונה החדשה"   צפייה מהנה


   מפה חדשה: Von
   ...
   17-09-23, 03:38
  • LOST!
   פיפ"א 23 הודלף חודש לפני ההשקה!
   על ידי LOST!

   צרכנים שרכשו את פיפ"א 23 במכירה מוקדמת והתקינו את המהדורה האולטימטיבית של הכותר על קונסולות האקסבוקס שלהם (ללא אפשרות לשחק עד ההשקה הרשמית, מה שנקרא "Preload"),
   מדווחים היום (שלישי) על כך שהצליחו להריץ את המשחק כחודש לפני מועד הגעתו לחנויות
   27 בספטמבר. אחד מאותם...
   19-08-23, 00:03
  • LOST!
   RockStar מודיעים באופן רישמי על כך שהמשחקים - RedM & FiveM נחשבים חלק מרוקסטאר
   על ידי LOST!
   שחקנים יקרים שלום רב,
   חברת רוקסטאר הגדולה יצאה היום בהכרזה על כך שהמשחקים האהובים על כולנו - FiveM & RedM נחשבים חלק מרוקסטאר.
   דבר שחיכינו לו הרבה זמן.


   כמה מילים מאת חברת רוקסטאר : היום, אנו גאים להכריז ש-Cfx.re - הצוות שמאחורי קהילות משחק התפקידים והיוצרים הגדולות ביותר של Rockstar, FiveM ו-RedM - הם כעת רשמית חלק מ-Rockstar Games.

   במהלך השנים האחרונות, צפינו בהתרגשות איך הקהילה היצירתית של Rockstar מצאה...
   11-08-23, 20:03
  טוען...
  X